Home

Omráčit Kývnutí kuře fotbal jihomoravský kraj výsledky sprej Dutý Pardon

Regions' Cup: Zlínský KFS slaví postup na evropský šampionát | Soutěže |  FOTBAL.CZ
Regions' Cup: Zlínský KFS slaví postup na evropský šampionát | Soutěže | FOTBAL.CZ

Regionální fotbalová akademie Jihomoravského kraje

Jihomoravský kraj

🤑Lidovky cz - fotbalové výsledky nižších tříd | BetArena.cz

FC Boskovice – FC Boskovice

Jihomoravský výběr fotbalistů do 14 let skončil druhý v republikovém finále  - Vyškovský deník
Jihomoravský výběr fotbalistů do 14 let skončil druhý v republikovém finále - Vyškovský deník

Zbrojovka v zimní lize potřetí vyhrála, stoprocentní zůstává i Boleslav -  iDNES.cz
Zbrojovka v zimní lize potřetí vyhrála, stoprocentní zůstává i Boleslav - iDNES.cz

V krajských fotbalových soutěžích dojde ke dvěma „papírovým“ postupům -  Vyškovský deník
V krajských fotbalových soutěžích dojde ke dvěma „papírovým“ postupům - Vyškovský deník

O vítězství na Kouba Cupu 2022 se střetnou dívky z Libereckého,  Jihomoravského a Plzeňského kraje | Ženy | FOTBAL.CZ
O vítězství na Kouba Cupu 2022 se střetnou dívky z Libereckého, Jihomoravského a Plzeňského kraje | Ženy | FOTBAL.CZ

Jihomoravský kraj | Soutěže | FOTBAL.CZ

Startuje jarní část krajských fotbalových soutěží. Lednici ve šlágru čeká  Veselí - Hodonínský deník
Startuje jarní část krajských fotbalových soutěží. Lednici ve šlágru čeká Veselí - Hodonínský deník

Do konce nižších fotbalových soutěží zbývají tři kola. O co se ještě hraje?  - Hodonínský deník
Do konce nižších fotbalových soutěží zbývají tři kola. O co se ještě hraje? - Hodonínský deník

Olympiádu dětí a mládeže ovládl Jihomoravský kraj | Náš fotbal | FOTBAL.CZ

Portál Jihomoravského kraje - Krajské finále fotbalových přípravek -  Krajské finále fotbalových přípravek
Portál Jihomoravského kraje - Krajské finále fotbalových přípravek - Krajské finále fotbalových přípravek

Okresní fotbalový svaz Brno-venkov

Amatérský jihočeský fotbalový výběr čeká čtvrtfinále Region Cupu v Rosicích  - Českokrumlovský deník
Amatérský jihočeský fotbalový výběr čeká čtvrtfinále Region Cupu v Rosicích - Českokrumlovský deník

Zimní soutěž Deníku Rovnost. Zvolte nejoblíbenější klub v Jihomoravském  kraji - Brněnský deník
Zimní soutěž Deníku Rovnost. Zvolte nejoblíbenější klub v Jihomoravském kraji - Brněnský deník

Historický úspěch. Jihomoravský fotbalový výběr do 14 let byl druhý v  Bělehradě - Hodonínský deník
Historický úspěch. Jihomoravský fotbalový výběr do 14 let byl druhý v Bělehradě - Hodonínský deník

Zbyněk Smetka: Vstřelit branku před tolika lidmi je krásný pocit. Z fotbalu  jsem neměl nikdy takovou radost - Ruik
Zbyněk Smetka: Vstřelit branku před tolika lidmi je krásný pocit. Z fotbalu jsem neměl nikdy takovou radost - Ruik